ESKA Summer City: Bieg Neptuna

Patrol #EskaSummerCity na Biegu Neptuna w Trzebieży

Opublikowany przez ESKA INFO Szczecin na 1 sierpnia 2017

Firma AJ Produkty Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i dystrybucją produktów wyposażenia biur, przestrzeni socjalnych, około budynkowych, magazynów, hal produkcyjnych i warsztatów. Grupa, do której należy zrzesza 26 spółek w 19 krajach Europy i zatrudnia ponad 700 pracowników. Zapraszamy klientów do skorzystania z naszej oferty  w potrzebach bieżących i inwestycyjnych, pomożemy w wyborze odpowiedniego asortymentu i wspólnie urządzimy najlepsze środowisko pracy dla Państwa:

www.ajprodukty.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 22 862 38 76

 AJ Produkty Sp. z o.o.
Ul. Przemysłowa 8, Redzikowo
76-200 Słupsk

„Pełny katalog firmy dostępny w poniższym linku”

https://www.ajprodukty.pl/katalog/6228268.wf

Ergonomia w pracy jest ważnym czynnikiem dla utrzymania prawidłowej postawy i zdrowia. Zapraszamy do skorzystania z naszych porad jak urządzić ergonomiczne stanowisko pracy zapewniające właściwą postawę w ciągu całego dnia.


Jak wykorzystać elementy wyposażenia biura by zapewnić właściwą pracę narządów ruchu odciążając je od monotonii siedzenia.

https://www.youtube.com/watch?v=NsCogkYn_SY

 

AJ Produkty pomoże w urządzeniu każdej przestrzeni pracy, ponieważ z pasją tworzymy produkty mające za zadanie poprawić samopoczucie i efektywność w pracy.

https://www.youtube.com/watch?v=LopENvKF2zM

Bieg Neptuna wpisuje się w malowniczy krajobraz Trzebieży i stawia poważny akcent na biegowej mapie Polski. Dzięki swojej renomie i świetnej organizacji impreza ponownie zyskała uznanie w oczach wielu partnerów i sponsorów. Do grona Gminy Police i Starostwa Powiatowego dołączyli potentaci i liderzy w swoich branżach.  Autoryzowany dealer marki SEAT firma Krotoski-Cichy,  producent i dystrybutor elementów wyposażenia biur i magazynów AJ Produkty spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ENEA S.A, jak i hotel „Dobosz” to w tym roku największe podmioty wspierające zmagania w trakcie Biegu Neptuna. Nie możemy jednak zapomnieć o kilkudziesięciu mniejszych sponsorach, bez których organizacja tego wydarzenia nie byłaby w ogóle możliwa.

Odbiór pakietów

Odbiór pakietów startowych możliwy będzie:

 

- 28 lipca (piątek) w godz. 10.00-17.00. na terenie Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego w Policach przy ul. Piaskowej 97;

- 29 lipca (sobota) w godz. 10.00-13.00 w hali Azoty Arena w Szczecinie;

- w dniu zawodów 30 lipca (niedziela) w biurze zawodów Kompleks Plażowo-Rekreacyjny
w Trzebieży ul. Spacerowa 15 od godz. 8.00 do 10.00.

Organizator przewiduje zapisy zawodników w dniu imprezy w biurze zawodów. Opłata za bieg wyniesie 40 zł. Liczba miejsc ograniczona.

Transport

Dzięki uprzejmości SPPK Sp. z o.o. proponujemy uczestnikom skorzystanie z bezpłatnego transportu do/z Trzebieży. Z przystanku końcowego Linii Samorządowej w Policach naprzeciwko C.H. Kinga o godz. 7.30 odjedzie autobus do Trzebieży. Po zakończeniu imprezy ok. godz. 16.00 do Polic wyruszy autobus z przystanku końcowego Linii Samorządowej w Trzebieży.

Parking

Osoby podróżujące samochodami będą miały do dyspozycji trzy parkingi oznaczone na zdjęciu.

Zapisy do biegów dla najmłodszych odbędą się w dniu zawodów w wyznaczonym miejscu. Rodzice/opiekunowie prawni dzieci proszeni będą o wypełnienie oświadczenia, które dostępne będzie także w biurze zawodów. Możecie Państwo także wcześniej wypełnić zamieszczony na stronie druk i przekazać w biurze zawodów w celu nadania numeru startowego.

Przypominamy, że zmianie ulega dystans dla kategorii wiekowej 14-15 lat, który będzie wynosił 1000 m:

Organizator przewiduje limit startujących w biegach dla dzieci: 150 osób.

Zapraszamy!

KARTA ZGŁOSZENIOWA

 

W związku z licznymi zapytaniami wydłużamy termin rejestracji uczestników.

Zapisy trwać będą do 23 lipca do godz. 23.00 za pośrednictwem strony http://sport-time.com.pl/

Zapraszamy!

 

Już 30 lipca spokojna toń Zalewu Szczecińskiego ponownie zostanie zmącona za sprawą setek biegaczy, którzy tego wyjątkowego dnia postanowią zmierzyć się z potęgą Neptuna i trasą wyznaczoną przez samego władcę mórz i oceanów. To właśnie w Trzebieży, miejscu niebanalnym i szczególnie przyjaznym, w otoczeniu malowniczej przyrody, swój start będzie miała druga edycja „Biegu Neptuna”. Kolejny raz miłośnicy sportowej rywalizacji w duchu Fair Play i zupy rybnej przygotowanej na bazie lokalnych składników staną do rywalizacji na dystansie 5 km.