Firma AJ Produkty Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i dystrybucją produktów wyposażenia biur, przestrzeni socjalnych, około budynkowych, magazynów, hal produkcyjnych i warsztatów. Grupa, do której należy zrzesza 26 spółek w 19 krajach Europy i zatrudnia ponad 700 pracowników. Zapraszamy klientów do skorzystania z naszej oferty  w potrzebach bieżących i inwestycyjnych, pomożemy w wyborze odpowiedniego asortymentu i wspólnie urządzimy najlepsze środowisko pracy dla Państwa:

www.ajprodukty.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 22 862 38 76

 AJ Produkty Sp. z o.o.
Ul. Przemysłowa 8, Redzikowo
76-200 Słupsk

„Pełny katalog firmy dostępny w poniższym linku”

https://www.ajprodukty.pl/katalog/6228268.wf

Ergonomia w pracy jest ważnym czynnikiem dla utrzymania prawidłowej postawy i zdrowia. Zapraszamy do skorzystania z naszych porad jak urządzić ergonomiczne stanowisko pracy zapewniające właściwą postawę w ciągu całego dnia.


Jak wykorzystać elementy wyposażenia biura by zapewnić właściwą pracę narządów ruchu odciążając je od monotonii siedzenia.

https://www.youtube.com/watch?v=NsCogkYn_SY

 

AJ Produkty pomoże w urządzeniu każdej przestrzeni pracy, ponieważ z pasją tworzymy produkty mające za zadanie poprawić samopoczucie i efektywność w pracy.

https://www.youtube.com/watch?v=LopENvKF2zM