Organizator „Biegu Neptuna” (29.07.2018 r. ) przeprasza za utrudnienia w ruchu  drogowym jakie wystąpią w czasie zawodów w najbliższą niedzielę w godzinach od 11.00 do ok. 13.30 na ulicach Leśna, Osadników, Spacerowa w Trzebieży.

Prosimy naszych gości zmierzających na trzebieską plażę, o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie się do poleceń służb porządkowych.

Organizator
Ośrodek Sportu i Rekreacji  w Policach

Szanowni Państwo, już tylko tydzień pozostał do biegu! Przekazujemy bardzo ważną informację. Firma Seat Krotoski-Cichy jest fundatorem nagród podczas Biegu Neptuna 2018! Dziękujemy!

Szczecińsko-Polickie MORSY po wyczerpującym treningu zregenerują siły w basenie wypełnionym lodem, który dostarczy firma Certa z Trzebieży. Będzie się działo!

Miło nam poinformować, że tegorocznym partnerem Biegu została pierwsza w Szczecinie siłownia aerobowa Trigym. Będzie to miejsce dla tych, którzy chcą poprawić swoją technikę biegową, wydolność kolarską pod okiem wyspecjalizowanej kadry, na sprzęcie innym niż wszystkie. Otwarcie jesienią 2018. A tymczasem dla najlepszych biegaczy czekać będą vouchery sportowe.

Tęsknicie za wyśmienitą zupą rybną, którą smakowaliśmy podczas ostatniego Biegu Neptuna? Spieszymy poinformować, że i tym razem Hotel Dobosz przygotuje dla wszystkich biegaczy to wyjątkowe danie. 

Odliczamy dni i liczymy uczestników. Pozostało 13 dni do biegu! W dniu dzisiejszym przekroczyliśmy 500 uczestników! Dziękujemy! #jesteściewielcy#osirpolice