Bieg Neptuna 2018

K o m u n i k at

Organizator „Biegu Neptuna” (29.07.2018 r. ) przeprasza za utrudnienia w ruchu  drogowym jakie wystąpią w czasie zawodów w najbliższą niedzielę w godzinach od 11.00 do ok. 13.30 na ulicach Leśna, Osadników, Spacerowa w Trzebieży.

Prosimy naszych gości zmierzających na trzebieską plażę, o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie się do poleceń służb porządkowych.

Organizator
Ośrodek Sportu i Rekreacji  w Policach

Partnerem Biegu została siłownia aerobowa Trigym

Miło nam poinformować, że tegorocznym partnerem Biegu została pierwsza w Szczecinie siłownia aerobowa Trigym. Będzie to miejsce dla tych, którzy chcą poprawić swoją technikę biegową, wydolność kolarską pod okiem wyspecjalizowanej kadry, na sprzęcie innym niż wszystkie. Otwarcie jesienią 2018. A tymczasem dla najlepszych biegaczy czekać będą vouchery sportowe.

Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/biegneptuna/templates/1neptun/html/modules.php on line 36

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/biegneptuna/templates/1neptun/html/modules.php on line 36