Bieg Neptuna 2017

AJ Produkty – zdecydowanie więcej dla biura, przemysłu i magazynu

Firma AJ Produkty Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i dystrybucją produktów wyposażenia biur, przestrzeni socjalnych, około budynkowych, magazynów, hal produkcyjnych i warsztatów. Grupa, do której należy zrzesza 26 spółek w 19 krajach Europy i zatrudnia ponad 700 pracowników. Zapraszamy klientów do skorzystania z naszej oferty  w potrzebach bieżących i inwestycyjnych, pomożemy w wyborze odpowiedniego asortymentu i wspólnie urządzimy najlepsze środowisko pracy dla Państwa:

www.ajprodukty.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 22 862 38 76

 AJ Produkty Sp. z o.o.
Ul. Przemysłowa 8, Redzikowo
76-200 Słupsk

„Pełny katalog firmy dostępny w poniższym linku”

https://www.ajprodukty.pl/katalog/6228268.wf

Ergonomia w pracy jest ważnym czynnikiem dla utrzymania prawidłowej postawy i zdrowia. Zapraszamy do skorzystania z naszych porad jak urządzić ergonomiczne stanowisko pracy zapewniające właściwą postawę w ciągu całego dnia.


Jak wykorzystać elementy wyposażenia biura by zapewnić właściwą pracę narządów ruchu odciążając je od monotonii siedzenia.

https://www.youtube.com/watch?v=NsCogkYn_SY

 

AJ Produkty pomoże w urządzeniu każdej przestrzeni pracy, ponieważ z pasją tworzymy produkty mające za zadanie poprawić samopoczucie i efektywność w pracy.

https://www.youtube.com/watch?v=LopENvKF2zM

Partnerzy i sponsorzy

Bieg Neptuna wpisuje się w malowniczy krajobraz Trzebieży i stawia poważny akcent na biegowej mapie Polski. Dzięki swojej renomie i świetnej organizacji impreza ponownie zyskała uznanie w oczach wielu partnerów i sponsorów. Do grona Gminy Police i Starostwa Powiatowego dołączyli potentaci i liderzy w swoich branżach.  Autoryzowany dealer marki SEAT firma Krotoski-Cichy,  producent i dystrybutor elementów wyposażenia biur i magazynów AJ Produkty spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ENEA S.A, jak i hotel „Dobosz” to w tym roku największe podmioty wspierające zmagania w trakcie Biegu Neptuna. Nie możemy jednak zapomnieć o kilkudziesięciu mniejszych sponsorach, bez których organizacja tego wydarzenia nie byłaby w ogóle możliwa.

Drodzy Uczestnicy poniżej garść informacji organizacyjnych!

Odbiór pakietów

Odbiór pakietów startowych możliwy będzie:

 

- 28 lipca (piątek) w godz. 10.00-17.00. na terenie Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego w Policach przy ul. Piaskowej 97;

- 29 lipca (sobota) w godz. 10.00-13.00 w hali Azoty Arena w Szczecinie;

- w dniu zawodów 30 lipca (niedziela) w biurze zawodów Kompleks Plażowo-Rekreacyjny
w Trzebieży ul. Spacerowa 15 od godz. 8.00 do 10.00.

Organizator przewiduje zapisy zawodników w dniu imprezy w biurze zawodów. Opłata za bieg wyniesie 40 zł. Liczba miejsc ograniczona.

Transport

Dzięki uprzejmości SPPK Sp. z o.o. proponujemy uczestnikom skorzystanie z bezpłatnego transportu do/z Trzebieży. Z przystanku końcowego Linii Samorządowej w Policach naprzeciwko C.H. Kinga o godz. 7.30 odjedzie autobus do Trzebieży. Po zakończeniu imprezy ok. godz. 16.00 do Polic wyruszy autobus z przystanku końcowego Linii Samorządowej w Trzebieży.

Parking

Osoby podróżujące samochodami będą miały do dyspozycji trzy parkingi oznaczone na zdjęciu.

Czytaj więcej: Drodzy Uczestnicy poniżej garść informacji organizacyjnych!

Drogie "Dzieci Neptuna"!

Zapisy do biegów dla najmłodszych odbędą się w dniu zawodów w wyznaczonym miejscu. Rodzice/opiekunowie prawni dzieci proszeni będą o wypełnienie oświadczenia, które dostępne będzie także w biurze zawodów. Możecie Państwo także wcześniej wypełnić zamieszczony na stronie druk i przekazać w biurze zawodów w celu nadania numeru startowego.

Przypominamy, że zmianie ulega dystans dla kategorii wiekowej 14-15 lat, który będzie wynosił 1000 m:

Organizator przewiduje limit startujących w biegach dla dzieci: 150 osób.

Zapraszamy!

KARTA ZGŁOSZENIOWA

Już 30 lipca II Bieg Neptuna

Już 30 lipca spokojna toń Zalewu Szczecińskiego ponownie zostanie zmącona za sprawą setek biegaczy, którzy tego wyjątkowego dnia postanowią zmierzyć się z potęgą Neptuna i trasą wyznaczoną przez samego władcę mórz i oceanów. To właśnie w Trzebieży, miejscu niebanalnym i szczególnie przyjaznym, w otoczeniu malowniczej przyrody, swój start będzie miała druga edycja „Biegu Neptuna”. Kolejny raz miłośnicy sportowej rywalizacji w duchu Fair Play i zupy rybnej przygotowanej na bazie lokalnych składników staną do rywalizacji na dystansie 5 km.

Czytaj więcej: Już 30 lipca II Bieg Neptuna


Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/biegneptuna/templates/1neptun/html/modules.php on line 36

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/biegneptuna/templates/1neptun/html/modules.php on line 36